Gruaja me emrin Alicie mblodhi më shumë se një milion ndjekës në platformën TikTok me videot e saj. Në TikTok, ajo tregoi se si duket pa dhëmbë dhe makijazh.

Ajo foli rreth asaj se si dhëmbët e saj filluan të prishen dhe bien gjatë shtatzënisë së saj, kështu që tani mban protezat.

“Nuk mendoj se po haja si duhet. Nuk isha aq e shëndetshme sa duhej të isha”, tha Alicia në një nga videot, transmeton Telegrafi.

@princxssglitterhead😱THANK YOU FOR ONE MILLION🥳#onemillionfollowers #bucketlist #toothlessprincess #toothlesstiktokcatfish #withorwithout #noteeth #witnessme#transform♬ Celebrate the Good Times – Mason

Ajo shpesh poston video që tregojnë se si duket pa grim dhe dhëmbë. Edhe pse foli për problemet shëndetësore që kishte, ajo në TikTok përsëri  mori komente negative në lidhje me pamjen e saj.

Reklama

Alicia iu përgjigj kritikave.

“Unë jam e martuar për fat të mirë dhe kam katër fëmijë, dhe grim për veten time. Unë jam gjithashtu një artist make-up me të njëjtat të drejta si kushdo tjetër”, tha ajo. /Telegrafi/

Reklama
@princxssglitterheadReply to @cassiellightman5 definitely not the same person😳#catfishingpeople #toothlessprincess #foru #beforeandaftermakeup #withorwithout #teethtok♬ Colbie Caillat-Try (抖音版) – 妖姬