LAJMI I FUNDIT:

Grabitësi ia dha pasaportën dhe e kërcënoi me armë, punonjësja e bankës u alivanos (Video)

Grabitësi ia dha pasaportën dhe e kërcënoi me armë, punonjësja e bankës u alivanos (Video)

Forcat e rendit në Moskë të Rusisë, e kanë identifikuar dhe ndaluar të dyshuarin për grabitje, të cilit i kishte mbetur pasaporta në bankë.

Dokumenti i 22-vjeçarit kishte mbetur në sportel, sepse punonjësja ishte alivanosur nga frika se ai mund të qëllonte me armë, transmeton Telegrafi.

“Në pasaportë shkruante dua para, përndryshe i vras të gjithë. Por, unë humba ndjenjat dhe nuk di çfarë ndodhi më pas”, ka shpjeguar ajo lidhur me rastin.

Pas dy muajsh në arrati, është arritur të gjendet dhe të dërgohet para drejtësisë, nën akuzën për kërcënim me armë dhe tentim grabitje. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Interesante
Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Interesante
Pronari i qenit zbuloi arsyen mallëngjyese pse kafsha e tyre ka frikë nga bora

Pronari i qenit zbuloi arsyen mallëngjyese pse kafsha e tyre ka frikë nga bora

Fun
Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Interesante
Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Interesante
Vajza preu vetë flokët, shikoni reagimin e nënës së saj

Vajza preu vetë flokët, shikoni reagimin e nënës së saj

Fun
Kalo në kategori