LAJMI I FUNDIT:

Gorenje Department Store tani edhe në qytetin e Podujevës 

Gorenje Department Store tani edhe në qytetin e Podujevës 

Më datën 23 shtator, Gorenje Department Store hapë pikën e shitjes më të re të 17-të me radhë, në qytetin e PODUJEVËS. Dyqani është i dizajnuar me trendet e fundit evropiane ku zotëron hapësirë prej 2500 m2.

GDS ofron Shërbim cilësor ndaj klientëve si dhe ofron gamë të gjerë të produkteve shtëpiake të brendeve botërore si më poshtë:

– GORENJE – Teknikë e bardhë
– HISENESE – TV
– POLAND MOBILJE – Mobilje
– OVS – Veshje
– CCC – Mbathje
– XIAOMI – Elektronikë
– Prity – Kamina
– Medio Basso – Produkte shtëpiake
– FreeOn – Produkte për fëmijë
– Pilot Bike – Biçikleta
– Force – Aksesorë për biçikleta dhe shumë brende tjera

Përveç se është më afër klientëve, Gorenje Department Store po ashtu ka punësuar 20 qytetarë të kësaj zone, të cilët si staff ju ofrojnë shërbime profesionale për t’ju përgjigjur kërkesave tuaja. Gjithashtu nuk do të mungojnë ofertat fantastike.

Ju mirëpresim!

Artikull i sponzorizuar