LAJMI I FUNDIT:

Gorenje Department Store së shpejti edhe në Crep – Kamenicë

Gorenje Department Store së shpejti edhe në Crep – Kamenicë

Gorenje Department Store ska të ndalur, çdo ditë e më afër jush! Shumë shpejt edhe në Crep – Kamenicë!

Me datën 20 Maj, hapet dyqani i 14-të me hapësirë 800 m2 në Crep tek udhëkryqi për Kamenicë. Dyqani është dizajnuar me standarde evropiane ku ofron ambient të këndshëm, shërbim, cilësi dhe kualitet të lartë të produkteve.

Siç e dimë, Gorenje Department Store ofron gamë të gjerë të produkteve shtëpiake nga brendet si:

– GORENJE – teknikë e bardhë,
– HISENESE – TV,
– XIAOMI – elektronikë ,
– Prity Kamina, Poland Mobilje – mobileri,
– Medio Basso – produkte shtëpiake,
– FreeOn – produkte për fëmijë,
– Pilot Bike – biçikleta,
– Force – aksesorë për biçikleta dhe shumë brende tjera.

Gjithashtu vlen të theksohet se Gorenje Department Store shumë shpejt do të zgjeroj aktivitetet edhe në 3 qytete tjera si: Sllatinë, Podujevë dhe Klinë.

Duke mos harruar që Gorenje Departmnet Store është duke kërkuar dyqane në të gjitha qytetet e Kosovës.

Na vizitoni më 20 maj për të përfituar nga SUPER ZBRITJET në artikuj të caktuar!

Vendi: Crep – Kamenicë
Ora: 11:00
Adresa: Crep – tek udhëkryqi për Kamenicë

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Mendoni të bleni një veturë të përdorur? Ja si të shmangni çdo rrezik me një kontroll të thjeshtë për herë të parë në Kosovë!

Mendoni të bleni një veturë të përdorur? Ja si të shmangni çdo rrezik me një kontroll të thjeshtë për herë të parë në Kosovë!

Euro Auto Ekspertizë - Dynomark
Kënaquni me produktet polake BezGluten: Partneri juaj i besuar për të jetuar pa gluten

Kënaquni me produktet polake BezGluten: Partneri juaj i besuar për të jetuar pa gluten

Kosmonte Foods
Implantimi i lenteve Premium me shumë fokuse: Zgjidhja për pamje të qartë në disa distanca

Implantimi i lenteve Premium me shumë fokuse: Zgjidhja për pamje të qartë në disa distanca

Kubati
Shoqëria që përgatit ushqim bashkë, qëndron bashkë!

Shoqëria që përgatit ushqim bashkë, qëndron bashkë!

MEKA HALAL FOOD
Në çdo cep të Prishtinës dhe Kosovës - veza REAs është zgjedhja juaj ideale për proteina, Omega 3 dhe vitaminat esenciale

Në çdo cep të Prishtinës dhe Kosovës - veza REAs është zgjedhja juaj ideale për proteina, Omega 3 dhe vitaminat esenciale

Kosmonte Foods
Planifikoni të udhëtoni drejt Prishtinës, shfrytëzo ofertat e kompanisë më serioze në tregun e fluturimeve

Planifikoni të udhëtoni drejt Prishtinës, shfrytëzo ofertat e kompanisë më serioze në tregun e fluturimeve

Prishtina Ticket
Kalo në kategori