LAJMI I FUNDIT:

Gorenje Department Store në Ferizaj – hapësirë gjigante me brendet më të fuqishme botërore

Gorenje Department Store në Ferizaj – hapësirë gjigante me brendet më të fuqishme botërore

Në qytetin e Ferizajit dhe me një hapësirë gjigante prej mbi 9,000 metrave katrorë, gjendet Gorenje Department Store e cila ofron një asortiment të gjerë të produkteve.

Me pamje tërësisht moderne, renditje të përsosur të produkteve dhe staf mikpritës që ju ndihmon t’i gjeni produktet ideale në bazë të kërkesës tuaj, Gorenje Department Store shquhet nga profesionalizmi dhe eksperienca e lehtë e blerjes.

Gorenje Department Store shquhet për produktet kualitative që vijnë nga brendet më të fuqishme botërore, duke përfshirë super gjigandin botëror HISENSE i cili është sponzori zyrtar i Uefa Euro 2020, Gorenje, OVS, CCC, Miniso, Black Red White, Poland Mobilje dhe shume brende tjera.

GORENJE DEPARTMENT STORE ËSHTË PARTNER ZYRTAR I HISENSE PËR KOSOVË.

Pajisjet e ndryshme teknologjike, mobilie nga më të rehatshmet, këpucë e shumëçka tjetër mund t’i gjeni përderisa fëmijët tuaj argëtohen në këndin e lojërave.

Se si duket Gorenje Department Store në Ferizaj dhe çfarë ofron, mund ta shihni edhe në videon e mëposhtme.