LAJMI I FUNDIT:

Gjendja mizore e dhomës ‘më të lirë’ me qira në Londër (Foto)

Gjendja mizore e dhomës ‘më të lirë’ me qira në Londër (Foto)

David Homer që pagoi 80 funte për një natë, për atë që thuhej se është dhoma më e lirë me qira në Londër, ka treguar kushtet mizore që ishin brenda dhe jashtë saj.

Reklama

Megjithëse është në qendrën e kryeqytetit Anglez, askush nuk do donte të qëndronte aty ku ka ushqim të mykur, tigan të ndryshkur, dollapë të mbushur me gjësende të vjetra si dhe shumë papastërti, transmeton Telegrafi.

Kjo e fundit ka mbushur edhe oborrin e pjesës së pasme të shtëpisë, që është mbushur me plehra që duket se nuk janë hedhur për një kohë të gjatë.

“Po që se është lirë, nuk do të thotë se jemi për lëmoshë dhe mund të qëndrojmë në një hapësirë të turpshme. Kjo dhomë nuk është e denjë as për kafshë”, ka thënë Homer.

Agjencia që merret me qiradhënie, ka kontaktuar pronarin, por ende nuk ka marrë përgjigje, ndërsa i kërkoi falje klientit të dëmtuar. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Australiani kap një krijesë që nuk ishte parë për 130 vjet

Australiani kap një krijesë që nuk ishte parë për 130 vjet

Interesante
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Fun
Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Fun
Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Interesante
Amerikania me gjuhën e saj të ndarë shokon përdoruesit me mënyrën se si i ha 'shpagetat'

Amerikania me gjuhën e saj të ndarë shokon përdoruesit me mënyrën se si i ha 'shpagetat'

Interesante
Kalo në kategori