LAJMI I FUNDIT:

George Clooney tregon se si erdhi deri te njohja me dashurinë e jetës së tij, Amal (Foto)

George Clooney tregon se si erdhi deri te njohja me dashurinë e jetës së tij, Amal (Foto)
George dhe Amal Clooney (Getty Images)

Aktori dhe regjisori i njohur George Clooney zbuloi se ai dhe bashkëshortja e tij u takuan në një intervistë me David Letterman, i cili po xhironte shfaqjen “My Next Guest Needs No Introduction” për Netfliks.

Reklama

Clooney shpjegoi se Amal me një mik të përbashkët erdhi në shtëpinë e tij në Liqenin e Comos në vitin 2013, në rrugën e tij për në Kanë. Megjithatë, ai që parashikoi të ardhmen e tyre ishte agjenti i tij.

George dhe Amal Clooney (Getty Images)

“E thirra agjentin tim, i cili tha: “E kam takuar atë grua që vjen në shtëpinë tuaj. Ju do të martoheni me të. “Dhe me të vërtetë ishte,” tha Clooney.

Është interesante se prindërit e Clooneyt janë përgjegjës për vazhdimin e lidhjes me të në të gjitha aspektet.

(Getty Images)

“Pastaj prindërit e mi më vizituan, kështu që ata u takuan me ne të gjithë, sapo filluam të flisnim së bashku gjatë gjithë mbrëmjes, vetëm më vonë e mora adresën e saj të postës elektronike për të dërguar fotografi me prindërit e mi, kështu që filluam të korrespondonim. Donte të dilja, mendova se ishim miq”, ka thënë aktori i njohur.

Më pas, me daljet e vazhdueshme të çiftit, dyshja arritën deri te martesa. /Telegrafi/

(Getty Images)

Në trend Magazina

Më shumë
Kim Kardashian thotë se është një vajzë e turpshme dhe për këtë arsye i pëlqen 'që të fikë dritat' në shtrat

Kim Kardashian thotë se është një vajzë e turpshme dhe për këtë arsye i pëlqen 'që të fikë dritat' në shtrat

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Bukuroshja nga Kosova e zgjedhur 'Miss London 2023', Françëska Murati rrëfen historinë e saj: Më bullizuan si refugjate, por suksesi ishte 'hakmarrja' ime

Bukuroshja nga Kosova e zgjedhur 'Miss London 2023', Françëska Murati rrëfen historinë e saj: Më bullizuan si refugjate, por suksesi ishte 'hakmarrja' ime

Butrint Avdyli
Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Rita Ora organizon ndejë për albumin e ri

Rita Ora organizon ndejë për albumin e ri "You & I" në Sydney, ndërsa shkëlqen në krahët e bashkëshortit

Magazina
Kalo në kategori