LAJMI I FUNDIT:

Gashi thotë se Kurti ia kaloi Thaçit e Mustafës për lëshime ndaj Serbisë

Gashi thotë se Kurti ia kaloi Thaçit e Mustafës për lëshime ndaj Serbisë

Shefi i grupit parlamentar të LDK-së, Arben Gashi, ka thënë se marrëveshja e fundit me Serbinë është humbje për Kosovën.

Reklama

Gashi thotë se Asociacioni që do të formohet me këtë marrëveshje të dakorduar më 27 shkurt në Bruksel e më pas më 18 mars në Ohër, ia kalon me kompetenca edhe marrëveshjes së vitit 2013 të nënshkruar nga ish-kryeministri Isa Mustafa.

Sipas Gashit, Kosova do të bëjë lëshime të mëdha ndaj Serbisë.

“Kurti ia kaloi edhe Thaçit e Mustafës”, tha ai në emisionin Pressing në T7.

Tutje Gashi tha se vetëmenaxhimi është lojë e fjalëve për atë që e pret vendin.

Në trend Lajme

Më shumë
Banjska, fshati ku burrat qetësisht pinë birra e fëmijët flasin me specialët

Banjska, fshati ku burrat qetësisht pinë birra e fëmijët flasin me specialët

Lajme
Sulmi terrorist në veri - detaje të reja të lidhjes së shtetit të Serbisë me grupin e armatosur

Sulmi terrorist në veri - detaje të reja të lidhjes së shtetit të Serbisë me grupin e armatosur

Lajme
Sulmi terrorist në veri, Biserko: Kishte skenar të ndërhyrjes së ushtrisë serbe dhe ndarje të Kosovës

Sulmi terrorist në veri, Biserko: Kishte skenar të ndërhyrjes së ushtrisë serbe dhe ndarje të Kosovës

Lajme
Policia gjen aktivizuesin e mjetit shpërthyes në afërsi të Manastirit të Banjskës

Policia gjen aktivizuesin e mjetit shpërthyes në afërsi të Manastirit të Banjskës

Lajme
Vuçiq thotë se Radoiçiq nuk është plagosur, por nuk e mohon se ishte në grupin terrorist në Banjskë

Vuçiq thotë se Radoiçiq nuk është plagosur, por nuk e mohon se ishte në grupin terrorist në Banjskë

Lajme
U konfirmuan paralajmërimet e AKI-së për trajnimin e serbëve në Rashkë

U konfirmuan paralajmërimet e AKI-së për trajnimin e serbëve në Rashkë

Siguri
Kalo në kategori