LAJMI I FUNDIT:

Fotoreporteri rrezikon të humbasë syrin, pasi goditet nga bombola e gazit e policisë në Francë

Fotoreporteri rrezikon të humbasë syrin, pasi goditet nga bombola e gazit e policisë në Francë

Një fotoreporter mund të humbte syrin pasi u godit në fytyrë nga një bombolë gazi gjatë protestave të dhunshme në Francë.

Reklama

Fotografitë tregojnë se gazetari i agjencisë turke të shtypit Anadolu, Mustafa Yalgin është i mbuluar me fashë, me gjak që i del nga syri, transmeton Telegrafi.

Maska e tij e fytyrës u copëtua nga një bombolë gazi lotsjellës e nisur nga policia franceze gjatë një demonstrate dje.

Ai u dërgua në një spital aty pranë, me reporterë në vendngjarje që pretendojnë se ka të ngjarë që ai do të humbasë syrin si rezultat i goditjes. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Kanë mbetur më pak se 24 orë deri tek mbyllja e qeverisë amerikane

Kanë mbetur më pak se 24 orë deri tek mbyllja e qeverisë amerikane

Amerika
Ushtarët ukrainas u shpëtuan nga rajonet e pushtuara pasi ishin fshehur për më shumë se një vit e gjysmë

Ushtarët ukrainas u shpëtuan nga rajonet e pushtuara pasi ishin fshehur për më shumë se një vit e gjysmë

Evropa
Rusia shënon përvjetorin e aneksimit të rajoneve ukrainase, Putin: Kjo është ngjarje historike, ne jemi një komb

Rusia shënon përvjetorin e aneksimit të rajoneve ukrainase, Putin: Kjo është ngjarje historike, ne jemi një komb

Evropa
Wladimir Klitschko: Nuk jam gati të vdes për Ukrainën, por jam gati të jetoj për të

Wladimir Klitschko: Nuk jam gati të vdes për Ukrainën, por jam gati të jetoj për të

Evropa

"Ne nuk e dimë madhësinë e Ukrainës", Orban për bisedimet e anëtarësimit të Ukrainës në BE

Evropa
Elita e marinës amerikane SEAL dhe forcat speciale të ushtrisë do të testohen për përdorim droge

Elita e marinës amerikane SEAL dhe forcat speciale të ushtrisë do të testohen për përdorim droge

Amerika
Kalo në kategori