LAJMI I FUNDIT:

Ford Bronco që i përkiste Kevin Hartit po del në ankand

Ford Bronco që i përkiste Kevin Hartit po del në ankand

Ford Bronco i vitit 1977, i cili u modifikua posaçërisht për aktorin dhe komikun amerikan Kevin Hart, do të shitet në ankand.

Bronco unik mundësohet nga një motor 5.0 litërsh V8 me shumëzues të sipërm dhe të poshtëm të marrjes çiftëzohet me një transmetim automatik me tre shpejtësi dhe transmetim Dana. Fuqia transmetohet në të katër rrotat, por nuk dihet saktësisht sa fuqi ka, por padyshim që është shumë më e fuqishme se standardi.


Bronco mori mashtrues MagnaFlow, filtra ajri K&N, një pezullim të modifikuar me funksion ngritës dhe amortizues King me susta të kuqe. Hart zgjodhi rrotat e karburantit 17 inç me goma 35 inç Nitto Trail Grappler M / T, ndërsa frenat Wilwood kujdesen për ndaljen, raporton motorauthority.

SUV gjithashtu ka modifikuar parakolpë me rripa të zinj, tërheqës rimorkio, çikrik WARN, drita LED, shenja Bronco Sport dhe trupi është pikturuar me të kuqe.

Brendësia është gjithashtu e azhurnuar, kryesisht e veshur me lëkurë të zezë me fije të zezë, dhe ka vende unike. Sistemi audio Kenwood me katër altoparlantë JL Audio dhe një nën-vufer 10 inç. /Telegrafi/