LAJMI I FUNDIT:

#FitoMeJogobella – 3 ditë në Stamboll, Sony PS5 dhe smartphone Samsung në mesin e 50 shpërblimeve

#FitoMeJogobella – 3 ditë në Stamboll, Sony PS5 dhe smartphone Samsung në mesin e 50 shpërblimeve

Çka do të bëhesh kur të rritsh dhe të piqesh?

Të gjithë e dimë – Jogobella me ekstra copëza frutash, një prej produkteve më të dashura nga të gjitha moshat.

Pa kurrfarë dileme, Jogobella njihet si jogurti më i shijshëm me ekstra copëza frutash.

Kësaj radhe shija mbresëlënëse e Jogobella-së nuk është freskimi i vetëm i ditëve të nxehta – pasi që ju do të keni mundësinë edhe që të fitoni një nga mbi 50 SHPËRBLIME siç janë:

  • 3 ditë në Stamboll,

  • Sony PlayStation 5,

  • Samsung A03,

  • Tablet Alcatel, Kufje Sony, Xiaomi Mi Band 6 e shumë shpërblime të tjera.

Si mund të fitoni një nga 50 shpërblimet?

  1. Me blerjen e pakos katërshe “FITO ME JOGOBELLA” në një nga rrjetet e marketeve – ju kualifikoheni për lojën shpërblyese.

  2. Në pjesën e prapme të pakos katërshe “FITO ME JOGOBELLA” gjendet hapësira për t’u gërvishur, ku do të zbuloni kodin tuaj të cilin duhet ta ruani.

  3. Duke skanuar QR Code apo duke klikuar në FitoMeJogobella.com– ju duhet të plotësoni me saktësi të dhënat tuaja, duke vendosur po ashtu edhe kodin.

  4. Pasi të klikoni butonin “DËRGO” ju do të informoheni nëse jeni fitues i ndonjë prej 50 shpërblimeve.

Çka po pret? Shko në marketin më të afërt, shijoje Jogobellan dhe fito një nga 50 shpërblimet – sepse me Jogobella je gjithmonë fitimtar.

#FitoMeJogobella

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë

"Nuk ka ndodhur asnjëherë në historinë e shtetit”, Murati: Për 30 muaj, mbi 32 mijë të rinj që kanë filluar punë në Kosovë

Ekonomi
Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs
Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Epidamn
Kosova bëhet me qendrën e parë në Ballkan për ekselencë dhe zhvillim të kompetencave të së ardhmes

Kosova bëhet me qendrën e parë në Ballkan për ekselencë dhe zhvillim të kompetencave të së ardhmes

UBT
Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate EXPO
Masat efiçiente në mbi 1 mijë shtëpi - çfarë duhet të dini për disbursimin

Masat efiçiente në mbi 1 mijë shtëpi - çfarë duhet të dini për disbursimin

Ekonomi
Kalo në kategori