LAJMI I FUNDIT:

Faturat e Termokosit nga prilli do të paguhen edhe në agjencitë e transfereve

Faturat e Termokosit nga prilli do të paguhen edhe në agjencitë e transfereve

Faturat e ngrohtores së qytetit Termokos nga muaji prill do të paguhen edhe në agjencitë e transfereve.

Reklama

Kështu ka bërë të ditur kryeshefi ekzekutiv i Termokosit, Fisnik Osmani duke shtuar se është nënshkruar marrëveshja me disa prej këtyre agjencive.

“Paguaj ngrohjen në krejt Prishtinën! Po përgjigjemi në kërkesën e kamotshme të qytetarëve! Nënshkruam tri marrëveshje, të cilat mundësojnë pagesën e faturave të Termokos në pikat e Unionnet, Moneta dhe Capital. Do të fillojmë aplikimin, fillimi i muajit prill”, njofton Osmani. /Telegrafi/