LAJMI I FUNDIT:

Evapify sjell në Kosovë “Crystal PLUS” nga SKE

Evapify sjell në Kosovë “Crystal PLUS” nga SKE

Evapify sjell në Kosovë “Crystal PLUS” nga SKE Evapify, kompania lider e specializuar në shitjen dhe distribuimin e cigares elektronike me avullosje në Kosovë, ka sjellë një produkt të ri dhe inovativ në tregun e vapes – “Crystal PLUS” nga SKE.

Crystal ORIGINAL nga SKE është cilësuar si produkt favorit nga vape-dashësit, tani ata do të kenë mundësi ta dërgojnë eksperiencën e vaping në një tjetër nivel me produktin e ri Crystal PLUS.

Veqoria e Crystal PLUS është sistemi POD (fishek)+Device(pajisje), e cila ka një bateri rimbushëse ku në këtë mënyrë ju ofron mundësi që të blini pajisjen dhe pastaj vetëm t’i ndërroni shijet (fishekët) sipas dëshirës. Pra do t’i bëni një nder xhepit tuaj dhe sigurisht ambientit.

Çdo POD (fishek) është i mbushur me 2ml e-lëng kualitativ dhe 2% Nic. për t’ju ofruar 600+ thithje/puffs të pasura me shumë shije.

Ky produkt është zëvendësuesi ideal për mënyrën tradicionale të konsumimit të nikotinës duke ju dhënë lirinë për të provuar një shumëllojshmëri shijesh të lëngshme elektronike pa pasur nevojë të shpenzoni shumë dhe në të njejtën kohë të eksperimentoni shije të reja.

Si ta përdorë produktin Crystal PLUS?

Për të aktivizuar pajisjen, thjesht duhet të futni kabllon e karikimit të tipit c në bazën metalike të pajisjes dhe më pas të prisni për një ose dy orë përpara se drita të bëhet e gjelbër. Pas kësaj, gjithçka është gati dhe mund të vazhdoni aventurën tuaj për të eksplruar NEW CLOUDS.

Ku t’i gjej produktet e Crystal PLUS?

Produktet mund t’i gjeni në 13 pikat e shitjes EVAPIFY në tërë Kosovën ose edhe online në www.evapify-ks.com

Në trend Ekonomi

Më shumë
Agro Trade hap showroom-in e ri të pijeve - mysafirë special presidenti i Coca-Colas dhe Ujit Tepelena

Agro Trade hap showroom-in e ri të pijeve - mysafirë special presidenti i Coca-Colas dhe Ujit Tepelena

Elfije Boletini
Momentin kur dështon dreka, zgjidhja e shpejtë është Perfetta

Momentin kur dështon dreka, zgjidhja e shpejtë është Perfetta

Perfetta Pashteta
Lansohet BrainHero: Platforma AI që zhvillon kreativitetin e fëmijëve

Lansohet BrainHero: Platforma AI që zhvillon kreativitetin e fëmijëve

BrainHero.ai
Ministria e Financave: Dikush po tenton t’i mashtrojë pensionistët, me premtime për përfitime monetare

Ministria e Financave: Dikush po tenton t’i mashtrojë pensionistët, me premtime për përfitime monetare

Ekonomi

"Holiday In Resort 2", Shëngjin - Investimi më i zgjuar që do të bëni

Edil Project
Kompania Turistike Shpejtimi ofron nisje çdo ditë në drejtim të Shëngjinit dhe Velipojës

Kompania Turistike Shpejtimi ofron nisje çdo ditë në drejtim të Shëngjinit dhe Velipojës

Kompania Turistike Shpejtimi
Kalo në kategori