LAJMI I FUNDIT:

Është kaq e lehtë për t’u veshur: Minimalizëm i pastër në një sërë stilesh të mira

Është kaq e lehtë për t’u veshur: Minimalizëm i pastër në një sërë stilesh të mira

Këto zgjidhje stili janë ideale për ata që nuk pëlqejnë t’i ndërlikojnë gjërat, ofrohen opsione të ndryshme, nga bardh e zi e deri tek ato me ngjyra, ku ngjyrat luajnë një rol të rëndësishëm në siluetë.

Gjërat më të mira me një shenjë minimaliste janë ato më cilësore, sepse aty del në plan të parë materiali. Është një truk shumë i mirë stili, të vishni një jelek në vend të një bluze.

Gjithçka është bezhë, pa asnjë detaj të tepruar. Në këtë histori stili bën pjesë edhe kostumi, ka një ton paksa më tërheqës, por e kombinojmë me një këmishë pa detaje.

Nuk mund të gaboni me formulën e modës bardh e zi. Kur i shtojmë pak ngjyrë minimalizmit, gjithçka bëhet menjëherë më atraktive.

Të rehatshme dhe shik, pantallonat prej liri janë një pjesë e preferuar për t'u veshur edhe këtë verë
Lexo po ashtu Të rehatshme dhe shik, pantallonat prej liri janë një pjesë e preferuar për t'u veshur edhe këtë verë

Çdo gjë e bardhë dhe bezhë shkon mirë me sandalet me rripa. Minimalizmi pastel është i mrekullueshëm në edicionin pranverë-verë.

Adhurueset e minimalizmit të ngjyrave e duan një ton nga koka te këmbët. Një fustan saten bëhet ditor me sandale dhe një këmishë të bardhë. Stili pa fije funksionon për shumë raste. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Bobi barok, model për stinën e ngrohtë: Flokë plot volum dhe dekorime që u përshtaten të gjithave

Bobi barok, model për stinën e ngrohtë: Flokë plot volum dhe dekorime që u përshtaten të gjithave

Flokë dhe stil
Nisur nga Pamela Anderson: Pse duhet t’i flasësh vetes para pasqyrës?

Nisur nga Pamela Anderson: Pse duhet t’i flasësh vetes para pasqyrës?

Psikologji
Gjakrrjedhja nga hunda gjatë shtatzënisë – çfarë duhet të bëni për ta shmangur

Gjakrrjedhja nga hunda gjatë shtatzënisë – çfarë duhet të bëni për ta shmangur

Java e 37-të e shtatzënisë: Bebja është plotësisht e pjekur dhe gati për jetën jashtë mitrës

Java e 37-të e shtatzënisë: Bebja është plotësisht e pjekur dhe gati për jetën jashtë mitrës

Shtatzëna
Drenazhi limfatik si preventivë e celuliteve

Drenazhi limfatik si preventivë e celuliteve

Pesë lëvizje të vetëmbrojtjes që çdo vajzë duhet t’i dijë (Video)

Pesë lëvizje të vetëmbrojtjes që çdo vajzë duhet t’i dijë (Video)

Kalo në kategori