LAJMI I FUNDIT:

Është e vështirë t’i harrosh: Femrat e lindura në këto shenja janë të parezistueshme, mund të marrin atë që duan

Është e vështirë t’i harrosh: Femrat e lindura në këto shenja janë të parezistueshme, mund të marrin atë që duan
Reklama

Karizma sipas horoskopit

Atyre mund t’u atribuohen shumë talente, kurse bukuria dhe sharmi i tyre natyror nuk pushojnë kurrë së magjepsur meshkujt.


Do t’i njihni lehtësisht mes të shumtave, pasi, përveç bukurisë së lartpërmendur, stili i tyre i veshjes dhe i të jetuarit nuk është asnjëherë klishe, transmeton Telegrafi.

Dashi

Pjesëtaret e kësaj shenje kanë një trup sportiv, duken të forta dhe kanë tipare të theksuara të fytyrës që vështirë mund të harrohen. Shpesh do të keni mundësinë të takoni një femër të spikatur të shenjës së Dashit me sy të veçantë apo një figurë të përsosur.

Dukja e tyre është në harmoni me personalitetin e fortë dhe energjik karakteristik të kësaj shenje dhe lëkura e tyre e mëndafshtë do të sigurojë që çdo prekje e kësaj bukurie të mbetet e ngulitur thellë në kujtesë përgjithmonë. Këto janë femra të bukura dhe pasionante, të parezistueshme.

Luani

Ndërtim i fortë, i këndshëm dhe shpesh atletik, luaneshat nuk bëjnë kompromis. Nuk do të kaloni shumë kohë duke kërkuar një Luaneshë, dukja dhe sjellja e së cilës ju lënë pa fjalë. Pëlqejnë të vishen në modë dhe të zbukurohen, dhe e shijojnë këtë.

Mund t’u atribuohen shumë talente, dhe bukuria dhe sharmi i tyre natyror nuk pushojnë kurrë së magjepsuri meshkujt. Do t’i njihni lehtësisht mes të shumtave, pasi përveç bukurisë së lartpërmendur, stili i tyre i të veshurit dhe i të jetuarit nuk është asnjëherë klishe.

Akrepi

Edhe kur janë të dobëta, femrat Akrep janë mjaft të forta në konstitucion. Këmbët e mira, shpatullat e gjera, një fytyrë e mrekullueshme me buzë sensuale dhe sy të mprehtë, shpesh i zbukurojnë këto zonja. Pjesëtarët e kësaj shenje zakonisht kanë flokë të bukur kafe dhe të trashë.

Nuk u pëlqen të zbukurohen shumë, por shija e tyre e hollë nuk do t’i lejojë kurrë të gabojnë. Kur vendosin t’ju pushtojnë, asgjë nuk mund t’i ndalojë ta bëjnë këtë. Bukuria e tyre është gjithmonë mbi mesataren dhe përveç meshkujve adhurohen edhe nga fëmijët.

Këto shenja të zodiakut dashurohen lehtë – ose të paktën më lehtë se të tjerat
Lexo po ashtu Këto shenja të zodiakut dashurohen lehtë – ose të paktën më lehtë se të tjerat

Shigjetari

Zonjat e Shigjetarit janë shumë të pashme. Gjatësia mesatare, ndërtimi atletik, këto bukuroshe duket se kanë një talent natyral për t’u spikatur. Ato shpesh kanë një fytyrë të bukur dhe disi të zgjatur, një ballë të lartë dhe sy të theksuar të shndritshëm. Pëlqejnë të vishen në mënyrë sportive dhe të thjeshta, por kur duhet të prezantohen plot shkëlqim, do ta bëjnë atë në mënyrën e duhur dhe me një dozë të matur kthjelltësie.

Gjithmonë origjinale në performancën e tyre, do t’ju vjedhin lehtësisht vëmendjen. Kur ato kënaqen, nuk do t’ju duhet shumë për t’i vënë re në një turmë, sepse bukuria dhe sharmi i tyre del në pah kur ndihen mirë.

Me horoskop deri në shtrat: Secilën shenjë mund ta joshni!
Lexo po ashtu Me horoskop deri në shtrat: Secilën shenjë mund ta joshni!

Ujori

Helmi mbahet në shishe të vogla. Femrat e Ujorit janë zakonisht me gjatësi mesatare ose të shkurtra. Kanë një fytyrë të bukur të rrumbullakosur dhe një çehre më të lehtë. Zakonisht kanë duar dhe shputa më të vogla, por këmbë të bukura. Sytë e tyre janë të butë, shikimi i qartë dhe i sinqertë. Kanë buzë të bukura dhe të buta, të mëdha.

Këto femra nuk i kushtojnë shumë rëndësi zbukurimit dhe veshjeve, e dinë që janë më të bukurat në natyrë. Këto zonja shpesh janë të pajisura natyrshëm me atribute femërore dhe e lënë pa frymë seksin e kundërt. /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Tri shenjat e horoskopit që pritet të përjetojnë ndryshime të mëdha deri në fund të vitit

Tri shenjat e horoskopit që pritet të përjetojnë ndryshime të mëdha deri në fund të vitit

Astrologji
Testi i pjekurisë mendore: E shihni fillimisht ujkun apo qengjin?

Testi i pjekurisë mendore: E shihni fillimisht ujkun apo qengjin?

Stil
Duke përdorur këta përbërës natyralë, bimët në shtëpinë tuaj do të rriten më shpejt

Duke përdorur këta përbërës natyralë, bimët në shtëpinë tuaj do të rriten më shpejt

Lule
Dëshironi të zgjoheni të freskët dhe të pushuar? Bëni vata detoksikimi që do t'ju rigjenerojnë

Dëshironi të zgjoheni të freskët dhe të pushuar? Bëni vata detoksikimi që do t'ju rigjenerojnë

Lifestyle
Bima e shtëpisë që mirëmbahet më lehtë: Ujitet një herë në dhjetë ditë dhe mund të zgjasë me dekada

Bima e shtëpisë që mirëmbahet më lehtë: Ujitet një herë në dhjetë ditë dhe mund të zgjasë me dekada

Lule
Hëna e plotë te Binjakët: Zbulo se ç’do të ndodhë me shenjën tënde

Hëna e plotë te Binjakët: Zbulo se ç’do të ndodhë me shenjën tënde

Astrologji
Kalo në kategori