Auto Mita sot ka prezantuar veturën e re Dacia Logan i Ri, që vjen me tona t’mirat!

Logan i Ri karakterizohet nga hapësira e jashtëzakonshme në bagazh, ekrani multimedia 8 inç në pjesën e përparme që i jep pamje moderne enterierit, drita ditore LED, radar për frenim emergjent, etj.

Logan i Ri është një veturë e përshtatshme për individë por edhe familjarë sepse ka hapësirë të mjaftueshme për të ofruar komoditet e rehati.

Përndryshe, Logan i Ri me vit të prodhimit 2021 e kilometra 00.00, ka një çmim fillestar veç 10.990 euro!

Me shpenzime të ulëta, garancion e shumë benefite tjera, mos hezitoni dhe shkoni ta testoni këtë veturë në showroom-in e Auto Mitës.