0Shares

Një eksperiment social i kryer në disa shtete të Evropës është sjellë në Shqipëri nga “Wake Up”, që ka krijuar versionin shqiptar.

Gazetari Saimir Muzhaka ka dalë nëpër rrugët dhe lokalet e kryeqytetit dhe ka takuar disa djem, të cilëve i është kërkuar t’i bëjnë një shaka të dashurës.

Doni të shikoni reagimet origjinale dhe krejt të natyrshme? Shikoni videon!

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)