LAJMI I FUNDIT:

E shihni në TikTok e gjeni në DBHers.com – kjo faqe online ofron të gjitha llojet e aksesorëve!

E shihni në TikTok e gjeni në DBHers.com – kjo faqe online ofron të gjitha llojet e aksesorëve!

Dhuratat janë pikë e dobët e femrave, sidomos aksesorët e veçantë, qoftë bizhuteri apo shnolla interesante për flokë.

Dhuratat e tilla janë gjithmonë unike për tu bërë qoftë për ndonjë rast special, datë me rëndësi apo thjeshtë në ditët tuaja më të lumtura.

Nëse po kërkoni aksesorë të tillë për të dashurën, shoqet ose për dike në familje dhe nuk keni zgjedhje të mjaftueshme atëherë DBHers.com, është faqja ideale për ju.

E dedikuar plotësisht në shitjen e aksesorëve më unik që keni parë ndonjëherë, në këtë faqe online do të gjeni: varsëse, unaza ekstravagante dhe urbane, vath e gjithashtu edhe shnolla dhe aksesorë për flokë që janë bërë virale në video të ndryshme nëpër rrjete sociale, veçanërisht në TikTok.

E krijuar nga dy femra që janë shoqe të jetës për femra të tjera, qysh nga viti 2021 ofron një diversitet të aksesorëve dhe bizhuterive të kualitetit më të lartë sepse kualiteti është parimi kryesor për ta.

Në këtë faqe do të mund të gjeni çdo aksesor që keni parë virtualisht por nuk e keni gjetur në Kosovë dhe ky është detaji që e bën akoma edhe më të veçantë faqen e tyre.

Për çdo porosi tuajën, aksesorët do të vendosen në paketime, të cilat nuk janë të dëmshme për ambientin

Nëse e keni parë njëherë në TikTok, konsiderojeni të gjetur tek DBHers.com.

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Instagram:dbher

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Kush përfiton nga ulja e çmimit të energjisë elektrike?

Kush përfiton nga ulja e çmimit të energjisë elektrike?

Ekonomi
Me datën 16 prill 2024 hapen panairet tradicionale në sallën 1 Tetori në Prishtinë

Me datën 16 prill 2024 hapen panairet tradicionale në sallën 1 Tetori në Prishtinë

Ekonomi
Murati: Pas lansimit të masës së punësimit në katër komunat në veri, u punësuan 66 persona

Murati: Pas lansimit të masës së punësimit në katër komunat në veri, u punësuan 66 persona

Ekonomi
Fortesa Home feston 33-vjetorin: Mbi 300 produkte në zbritje!

Fortesa Home feston 33-vjetorin: Mbi 300 produkte në zbritje!

Fortesa Home
Pse duhet ta kemi një plan të komunikimit në rast se ballafaqohemi me kriza?

Pse duhet ta kemi një plan të komunikimit në rast se ballafaqohemi me kriza?

Sherife Kçiku Vishaj
10 Vjet Provit - Një dekadë e zhvillimit dhe inovacionit në botën e fitnesit

10 Vjet Provit - Një dekadë e zhvillimit dhe inovacionit në botën e fitnesit

provit
Kalo në kategori