LAJMI I FUNDIT:

E papërshtatshme apo mahnitëse? Njerëzit vazhdojnë të komentojnë veshjen e nënës së nuses

E papërshtatshme apo mahnitëse? Njerëzit vazhdojnë të komentojnë veshjen e nënës së nuses

Lor Dewitt shkaktoi reagime të ndryshme me fustanin që zgjodhi për dasmën e vajzës së saj. Debati nuk ka nisur për shkak të ngjyrës së bardhë, por për shkak të fustanit të ulët me model lulesh.

“Ne nuk e dinim se veshja ime do të ngjallte një debat, por unë jam duke qeshur për këtë. Unë jam personi i fundit që prisni të bëhesh viral. Unë as nuk postoj foto”, tha Dewitt pasi u shfaq një video në Instagram të fustanit që ka veshur për një ditë të rëndësishme.

Duke gjykuar nga komentet, disa janë të kënaqur me dizajnin, ndërsa të tjerë mendojnë se nëna e nuses është veshur në mënyrë të papërshtatshme.


“Ajo po përpiqet të kalojë vajzën e saj”, “Nuk është dita e nënës, është dasma e vajzës së saj”, “Si mund ta linte vajza e saj të ndodhte kjo”, “Ajo padyshim donte të ishte në qendër të vëmendjes”, janë disa nga komentet.

Lori Dewitt dhe vajza e saj, Amanda blenë fustane nusërie së bashku. Amanda jo vetëm e aprovon zgjedhjen e nënës së saj, por e konsideron veshjen “perfekte”.

“Më pëlqen ajo që ka veshur. Ajo dukej mahnitëse”, tha 26-vjeçarja. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një grua shtatzënë

Një grua shtatzënë "kapi" burrin me dashnoren e tij në plazh - befason reagimi i tyre

Interesante
Gati shpërtheu një përleshje masive: Një adoleshent vendosi “të marrë masa” kundër çiftit që po putheshin në një plazh të SHBA-së

Gati shpërtheu një përleshje masive: Një adoleshent vendosi “të marrë masa” kundër çiftit që po putheshin në një plazh të SHBA-së

Fun
Kur ta shikoni këtë imazh, do të shkriheni së qeshuri - shikoni se ku ka gjetur hije kjo grua

Kur ta shikoni këtë imazh, do të shkriheni së qeshuri - shikoni se ku ka gjetur hije kjo grua

Fun
Telefoni ra në një kafaz me majmunë dhe lëvizja e njërës prej kafshëve befasoi njerëzit

Telefoni ra në një kafaz me majmunë dhe lëvizja e njërës prej kafshëve befasoi njerëzit

Fun
Trendi i ri i mbështetësve të Trumpit - fasha si aksesor në vesh

Trendi i ri i mbështetësve të Trumpit - fasha si aksesor në vesh

Interesante
Ajo po ecte në plazh, më pas u rrëzua papritur - gruaja për pak sa nuk u

Ajo po ecte në plazh, më pas u rrëzua papritur - gruaja për pak sa nuk u "gëlltit" nga rëra

Fun
Kalo në kategori