LAJMI I FUNDIT:

E kapi të dashurin duke ushtruar se si t’i propozojë, video është hit i plotë

E kapi të dashurin duke ushtruar se si t’i propozojë, video është hit i plotë

Angela Rose ka mahnitur ndjekësit e saj me një video të të dashurit, të cilin e kapi teksa praktikonte t’i propozonte.

Videoja “rriti” më shumë se 2.2 milionë shikime në një periudhë të shkurtër kohore dhe skena shkriu shumë zemra.

“Jam djersitur”, ka shkruar Angela, pasi në atë moment nuk ishte e sigurt nëse i zgjedhuri i saj, Jake, po ushtronte për propozimin apo kryente ushtrime fizike.


“Burrat janë në maksimumin e tyre kur janë të dashuruar”, ka shkruar një person dhe një tjetër ka shtuar se “kjo është e bukur”.

Shumica e përdoruesve e pyetën tiktokeren nëse i dashuri i propozoi asaj, dhe ajo u përgjigj po.

“Më propozoi në të njëjtën mbrëmje”, tha ajo dhe sigurisht që pranoi. /Telegrafi/

@angellaarosa16 IM SWEATINGG 🙈💍✨ #proposal #engaged #proposalvideo #engagement #fiance #fyp #foryou #viral ♬ original sound – ·˚ ༘ tay ⊹˚˖⁺