LAJMI I FUNDIT:

E arrestuar për pastrim parash, sekuestrohet një apartament dhe një garazh në pronësi të Alda Klosit

E arrestuar për pastrim parash, sekuestrohet një apartament dhe një garazh në pronësi të Alda Klosit

Një apartament dhe një garazh në pronësi të Alda Klosit, e arrestuar për dyshuar për pastrim parash, deklarim të rremë dhe fshehje të pasurisë janë sekuestruar këtë të diel.

Reklama

Ish-drejtoresha e koncensioneve, ish-këshilltare e Ministrit të Shtetit për Rindërtimin në vitin 2020 si dhe ish-drejtoreshë e kabinetit të ministrit të Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj është lënë në arrest me burg.

Akualisht, Klosi ndodhet në spital, pas problemeve shëndetësore. /TCH/