Një rast i rëndë ka ndodhur në një familje në Prishtinë, dyshohet se babai ka vrarë djalin e tij në rrugën “Ndue Perlleshi”.

Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë, Flora Ahmeti, e cila ka thënë se lidhur me rastin një person i dyshuar është arrestuar.

Po ashtu është konfiskuar një armë që dyshohet të jetë arma e përdorur në rast.

Vrasje në Prishtinë, arrestohet i dyshuari Vrasje në Prishtinë, arrestohet i dyshuari

Mësohet se vrari është biznesmeni i njohur nga Prishtina, Albert Krasniqi.

Deri me tani ende nuk dihen motivet e vrasjes.

Policia ka thënë se momentalisht janë në fazën fillestare të hetimit, dhe atyre të ekzaminimit të vendngjarjes në funksion të ndriçimit të plotë të këtij rasti./Telegrafi/

Reklama