LAJMI I FUNDIT:

Dukjet më të mira në tapetin e kuq të “Oscars 2021”

Dukjet më të mira në tapetin e kuq të “Oscars 2021”
Foto: AP/Chris Pillezzo

Shfaqja e çmimit gjatë vitit të kaluar ishte një nga momentet e fundit të normalitetit para se gjithçka të ndryshonte, dhe pas një vargu shfaqjesh të vështira dhe gllabëruese që u zhvilluan përmes transmetimit të drejtpërdrejtë, u rikthye “Oscars 2021”.

Reklama

Dje (e diel), 170 nga më të mirët e Hollywood-it u bashkuan në Los Angeles’ Union Station për një natë filmash, shoqërie fizike dhe, natyrisht, fustanesh të mrekullueshme.

Andra Day, e cila është nominuar  për aktoren më të mirë, u shfaq në Oscars në një pamje të artë, që mbante emrin e markës Vera Wang Haute, aq magjepsëse sa ato të paraqitura në filmin e epokës ’40 dhe ’50 .

Regina King zgjodhi fustan nga marka Louis Vuitton me detaje të gurëve të çmuar. Por, ka edhe më shumë.

Foto: AP/Chris Pillezzo

Më poshtë ua sjellim disa nga pamjet tjera më të bukura në tapetin e kuq të “Oscars 2021”:

Foto: AP/Chris Pillezzo
Foto: AP/Chris Pillezzo
Foto: AP/Chris Pillezzo