LAJMI I FUNDIT:

Dukja e këndshme dhe çmimi i favorshëm, e bëjnë Hyundai Venue një SUV shumë të mirë

Dukja e këndshme dhe çmimi i favorshëm, e bëjnë Hyundai Venue një SUV shumë të mirë

Hyunadai ka bërë të ditur, se do të jetë një SUV i vogël, me çmim të ulët

Me madhësi më të vogël se Kona, kjo makinë urbane është bërë SUV më i vogël ndonjëherë, që e ka krijuar ndonjëherë ky prodhues korean, transmeton Telegrafi.

Kjo veturë që lansohet gjatë vitit që vjen, e ka motorin me 1.6 litra që prodhon 130 kuaj fuqi, si dhe gjashtë shpejtësi manuale.

Linjat e ndryshuara lehtë nga paraardhësi, e kanë bërë dukjen e Venue shumë të këndshme, ndërsa në brendi ka vetëm ndryshime të lehta. Teknologjia është rritur, derisa i janë shtuar Apple CarPlay dhe Android Auto.

Çmimi i favorshëm që nisë nga 16 mijë euro, deri në 21,400 euro për pakon e plotë, e bëjnë Hyundai Venue, një SUV shumë të mirë, që pritet të jetë i kërkuar në treg. /Telegrafi/


Në trend Auto

Më shumë
Dacia Spring, vetura më e lirë elektrike – ka gjithçka që ju nevojitet

Dacia Spring, vetura më e lirë elektrike – ka gjithçka që ju nevojitet

Auto
A e dini se për çfarë shërben tapa e derës së veturës, e cila është shumë e rëndësishme?

A e dini se për çfarë shërben tapa e derës së veturës, e cila është shumë e rëndësishme?

Auto
Mercedes po ndryshon dizajnin - shikoni se si do të duket modeli i ri

Mercedes po ndryshon dizajnin - shikoni se si do të duket modeli i ri

Koncepte
Fillon shitja e Golfit të ri, ja çfarë ofron

Fillon shitja e Golfit të ri, ja çfarë ofron

Auto
Volkswagen ishte marka më e shitur në Evropë në vitin 2023

Volkswagen ishte marka më e shitur në Evropë në vitin 2023

Auto
Pse disa vende lëvizin me veturë në të majtë dhe të tjerët në anën e djathtë të rrugës?

Pse disa vende lëvizin me veturë në të majtë dhe të tjerët në anën e djathtë të rrugës?

Auto
Kalo në kategori