LAJMI I FUNDIT:

Duket si kukull, por pretendon se është krejtësisht natyrale (Foto)

Duket si kukull, por pretendon se është krejtësisht natyrale (Foto)

Yulia Kriger nga Novosibirsk i Rusisë ka pamjen e një kukulle, teksa nuk pranon të ketë bërë ndonjë ndërhyrje kirurgjike.

Reklama

Këmbët e gjata, beli i hollë dhe pjesë tjera me linja shumë të dëshirueshme, kanë bërë që ajo të popullarizohet në rrjetet sociale, transmeton Telegrafi.

Linjat simetrike e bëjnë të duket si kukull e gjallë

Në anën tjetër, ka pasur dyshime nëse gjithçka rreth saj është origjinale, duke vënë fokusin tek gjoksi që duket se është zmadhuar.

Dyshime për sytë e mëdhenj me ngjyrë të kaltër

“Prej se kam qenë në shkollë fillore, më kanë thënë se dukem si kukull. Kam lindur kështu dhe pamja ime nuk është ndryshuar me procedura zbukurimi”, ka thënë Kriger.

“Të gjithë më pyesin për sytë e kaltër dhe të mëdhenj, duke menduar se kam vënë thjerrëza. Vetëm njëherë kam provuar dhe i kam hequr sepse nuk më shkojnë”, tha ajo.

Të gjitha pretendon se i ka natyrale

Format simetrike të trupit dhe bukuria që i japin, bën që të jetë në qendër të vëmendjes. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Interesante
Biden rrëshqet dhe për pak sa nuk rrëzohet derisa zbret shkallëve nga aeroplani

Biden rrëshqet dhe për pak sa nuk rrëzohet derisa zbret shkallëve nga aeroplani

Interesante
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Fun
Renditi copëzat në tabelën e shahut për 45 sekonda, 10-vjeçarja nga Malajzia thyen rekordin Guinness

Renditi copëzat në tabelën e shahut për 45 sekonda, 10-vjeçarja nga Malajzia thyen rekordin Guinness

Interesante
Fitoi çmimin prej 50 dollarësh – paratë i përdori për të blerë një biletë që i solli xhekpotin prej 4 milionë dollarësh

Fitoi çmimin prej 50 dollarësh – paratë i përdori për të blerë një biletë që i solli xhekpotin prej 4 milionë dollarësh

Interesante
Kalo në kategori