LAJMI I FUNDIT:

Duke vozitur shpejt shkaktoi një aksident të pabesueshëm, videoja bëhet virale

Duke vozitur shpejt shkaktoi një aksident të pabesueshëm, videoja bëhet virale

Një video po qarkullon në internet dhe është bërë virale, për shkak të asaj që përmban brenda saj.

Video e postuar në YouTube nga kanali Viral Life ndodh një aksident i rëndë trafiku, fatkeqësisht nuk ka informacione më shumë se ku ka ndodhur ky aksident i tmerrshëm, dhe nuk dihet asgjë më shumë nëse dikush ka mbetur i lënduar apo jo.


Për shkak të shpejtësisë, makina u përplas me automjetin para tij, dhe video u bë virale në rrjetet sociale dhe shkaktoi reagime të shumta.

Pra kjo video është postuar nga kanali YouTube Viral Life. /Telegrafi/