LAJMI I FUNDIT:

Doggy Doggy hap dyert me 28 Nëntor!

Doggy Doggy hap dyert me 28 Nëntor!

Po vjen një shpërthim i ri në skenën kulinare të Kosovës dhe quhet “Doggy Doggy“! Një food truck i cili do t’ju sjellë një përvojë të veçantë gatimi me një shije të paparë në tregun kosovar.

Nga data 28 Nëntor, në tregun e festave të fundvitit në sheshin “George Bush”, Prishtinës po i shtohet një destinacion për të gjithë dashamirësit e ushqimit. Çfarë e dallon “Doggy Doggy” nga të tjerët? Përveç shijes unike, “Doggy Doggy” ofron një gamë të gjërë produktesh nga hot dog-u, corn dog-u, kafeja aromatike, koktejet speciale e deri te ëmbëlsirat e freskëta.

View this post on Instagram

A post shared by @doggydoggy.ks


“Doggy Doggy” po sjellë eksperiencë të re gastronomike në qytet.

Bashkohuni me ne më 28 Nëntor në adresën tonë të re në qendër të qytetit dhe bëhuni pjesë e revolucionit të shijeve me “Doggy Doggy”!

Instagram: Doggy Doggy

Facebook: Doggy Doggy

TikTok: Doggy Doggy