LAJMI I FUNDIT:

Djali i Trumpit, për gabimin e bërë pas votimit rrezikon një vit burg (Foto)

Djali i Trumpit, për gabimin e bërë pas votimit rrezikon një vit burg (Foto)

Djali i Donald Trumpit ka qenë një nga votuesit më të zjarrtë në Shtetet e Bashkuara, kur i ati i tij është në garë për president, por ka bërë një gabim të madh.

Reklama

Ai ka plotësuar formularin dhe ka postuar në Twitter një foto të tij.

Ky veprim është tërësisht i ndaluar në SHBA dhe NYMag.com shkruan se një foto e votës mund të gjobitet me njëmijë dollar deri në një vit burg.

eric-trump

Në trend Botë

Më shumë
Me tankun e sekuestruar, ukrainasit goditën istikamet e forcave ruse - disa u detyruan të dorëzohen

Me tankun e sekuestruar, ukrainasit goditën istikamet e forcave ruse - disa u detyruan të dorëzohen

Evropa
Cili është qëllimi i vërtetë i Azerbajxhanit në Nagorno-Karabakh: Krijimi i një qeverie legale apo spastrimi etnik i armenëve

Cili është qëllimi i vërtetë i Azerbajxhanit në Nagorno-Karabakh: Krijimi i një qeverie legale apo spastrimi etnik i armenëve

Evropa
Uji në Hënë krijohet nga një forcë misterioze që vjen nga Toka

Uji në Hënë krijohet nga një forcë misterioze që vjen nga Toka

Botë
Rusët bombarduan qytetin ukrainas, pamje nga operacioni i kërkim-shpëtimit të mbijetuarve nën rrënojat e ndërtesës

Rusët bombarduan qytetin ukrainas, pamje nga operacioni i kërkim-shpëtimit të mbijetuarve nën rrënojat e ndërtesës

Evropa
Njëri spiun dhe tjetri një gjeneral famëkeq - kush janë dy figurat ruse që kanë bërë disa vizita në Afrikë, para dhe pas vdekjes së Yevgeny Prigozhin

Njëri spiun dhe tjetri një gjeneral famëkeq - kush janë dy figurat ruse që kanë bërë disa vizita në Afrikë, para dhe pas vdekjes së Yevgeny Prigozhin

Botë
Zelensky bojkoton fjalimin e Lavrovit - largohet nga seanca e Kombeve të Bashkuara

Zelensky bojkoton fjalimin e Lavrovit - largohet nga seanca e Kombeve të Bashkuara

Evropa
Kalo në kategori