Çdo muaj sjell një fillim të ri, dhe bashkë me të, mundësi të reja.

Dhe ndërsa puna e vështirë është e nevojshme për të ndjekur ëndrrat tuaja, nuk është e dëmshme të keni fat në anën tuaj.

Ka disa ngjarje kryesore astrologjike që ndodhin këtë vit që kanë potencialin të ndryshojnë jetën tuaj në një mënyrë të madhe.

Astrologia Laura Bilalli - Lorofili tregon se çfarë e pret secilën shenjë të horoskopit në vitin 2022 Astrologia Laura Bilalli - Lorofili tregon se çfarë e pret secilën shenjë të horoskopit në vitin 2022

Nëse jeni kurioz se çfarë ka rezervuar universi për ju në vitin 2022, jeni me fat.

Lexoni për të zbuluar se cila është dita juaj më me fat e vitit, sipas shenjës suaj të horoskopit:

Dashi: 18 gusht

Demi: 25 tetor

Binjakët: 30 maj

Gaforrja: 17 korrik

Luani: 31 korrik

Virgjëresha: 22 gusht

Peshorja: 22 tetor

Akrepi: 15 nëntor

Shigjetari: 17 gusht

Bricjapi: 25 shtator

Ujori: 5 qershor

Peshqit: 12 Prill (dhe 28 Tetor)

/Telegrafi/