LAJMI I FUNDIT:

Dikush në Sarajevë vendosi të vidhte një Golf 2, pronari tregon detajet dhe sjell pamjet

Dikush në Sarajevë vendosi të vidhte një Golf 2, pronari tregon detajet dhe sjell pamjet

Një Golf 2 është vjedhur të shtunën rreth orës 18:40 në një parking veturash në Sarajeve.

Dhe zotëria të cilit i është vjedhur vetura ka publikuar një video me qëllim që nëse dikush e njoh hajnin, ta denoncojë atë – duke shpresuar në kthimin e veturës, përcjell Telegrafi.


Rasti është denoncuar në polici dhe siç ka treguar ai, është për të ardhur keq që në parkingun e shënuar për personat me aftësi të kufizuara vidhen automjete.

“Krejt rastësisht nga dritarja pashë një person të panjohur që po ngiste mjetin dhe ishte nisur në drejtim të panjohur. Në të njëjtin moment kam lajmëruar policinë,… Ndërkohë gjeta një video që tregonte me detaje se çfarë ndodhi”, ka thënë pronari i makinës së vjedhur.

Ai shton se është i vetëdijshëm se vlera e makinës nuk është e lartë, por tregon se familja e tij është e lidhur emocionalisht me këtë makinë dhe se do të kishte shumë rëndësi për ta gjetur atë. /Telegrafi/

Në trend Auto

Më shumë
Zgjidhje interesante: Pse disa shoferë i vendosin kunjat prej druri në pjesët e ajrosjes së veturës?!

Zgjidhje interesante: Pse disa shoferë i vendosin kunjat prej druri në pjesët e ajrosjes së veturës?!

Auto
Një pajisje e pakuptimtë: “Park Assist” në vetura po bëhet - një gjë e së kaluarës!

Një pajisje e pakuptimtë: “Park Assist” në vetura po bëhet - një gjë e së kaluarës!

Auto
Si ta drejtoni siç duhet një veturë automatike?

Si ta drejtoni siç duhet një veturë automatike?

Auto
Shitjet e automjeteve në Evropë: Rënie e madhe e shitjeve të veturave elektrike dhe ato me naftë!

Shitjet e automjeteve në Evropë: Rënie e madhe e shitjeve të veturave elektrike dhe ato me naftë!

EVs
Alfa Romeo Milano u prezantua më pak se një javë më parë, por tashmë ka pësuar një ndryshim të madh

Alfa Romeo Milano u prezantua më pak se një javë më parë, por tashmë ka pësuar një ndryshim të madh

Auto
Shoferi drejton Paganin në rrugët e përmbytura të Dubait

Shoferi drejton Paganin në rrugët e përmbytura të Dubait

Auto
Kalo në kategori