LAJMI I FUNDIT:

Me dhelpër në krah, priste trenin që do të ndalonte në stacion (Video)

Me dhelpër në krah, priste trenin që do të ndalonte në stacion (Video)

Udhëtarja që po priste trenin në një stacion të Moskës së Rusisë, ka habitur të pranishmit me dhelprën që e mbante në krah.

Derisa ajo qëndronte e qetë, kafsha që kishte rripin në qafë dukej mjaft e shqetësuar dhe shikonte përreth ambientin e panjohur, transmeton Telegrafi.

“Mund ta kesh si kafshë shtëpiake, por jo edhe të dalësh për shëtitje, sepse mund të sulmojë në çdo moment”, ka qenë një prej komenteve të shumta.

Ngjarja ka ngjallur shumë vëmendje dhe u bë virale, pasi nuk ndodhë që të shihet një dhelpër në stacion trenash, e aq më pak mbi krahun e pronares. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Shihni çfarë gjeti një grua në kanalin e banjës: Është duke lëvizur dhe thonë se

Shihni çfarë gjeti një grua në kanalin e banjës: Është duke lëvizur dhe thonë se "duket si Çernobili"

Fun
Nuk keni parë kurrë një martesë si kjo: Të sapomartuarit u zotuan për dashurinë e tyre të përjetshme në një tualet

Nuk keni parë kurrë një martesë si kjo: Të sapomartuarit u zotuan për dashurinë e tyre të përjetshme në një tualet

Fun
Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Interesante
Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Interesante
Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Interesante
Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Interesante
Kalo në kategori