LAJMI I FUNDIT:

Deshën të bëjnë selfie në det, dallgët “marrin me vete” çiftin australian – shpëtojnë mrekullisht

Deshën të bëjnë selfie në det, dallgët “marrin me vete” çiftin australian – shpëtojnë mrekullisht

Një çift janë me “fat që janë akoma gjallë”, pasi u goditën nga dallgët gjigante derisa po tentonin të bënin “selfie”.

Reklama

Burri dhe gruaja injoruan fuqinë e natyrës, dhe vendosën të pozojnë pranë dallgëve të trazuara në veri të Sydney, transmeton Telegrafi.

Por pa kaluar shumë çaste ata u goditën nga dallgët, dhe për një moment u zhdukën nga objektivi i kamerave të sigurisë që kapën momentin.

Për fat të mirë arritën sërish të dalin nga uji, ndërsa të gjitha gjësendet që i patën me vete, ua morën dallgët.

Madje u trajtuan në spital për disa plagë të marra gjatë rrëzimit nëpër shkëmbinj. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Fun
Gjatë pagëzimit, vogëlushi ia rrëzoi nga duart Biblën priftit

Gjatë pagëzimit, vogëlushi ia rrëzoi nga duart Biblën priftit

Fun
Pamjet dramatike të shpëtimit të peshkaqenit në Florida

Pamjet dramatike të shpëtimit të peshkaqenit në Florida

Fun
Qeni bëri sikur flinte vetëm që të mos i duhej të dilte për të shëtitur natën

Qeni bëri sikur flinte vetëm që të mos i duhej të dilte për të shëtitur natën

Fun
“Figdet Spinner”, gruaja që e shpiku këtë lodër nuk e fitoi as edhe një cent

“Figdet Spinner”, gruaja që e shpiku këtë lodër nuk e fitoi as edhe një cent

Interesante
A është i njëjti person? - Njerëzit nuk mund ta besojnë ndryshimin e madh pas ndërhyrjeve që bëri kjo grua në një klinikë në Turqi

A është i njëjti person? - Njerëzit nuk mund ta besojnë ndryshimin e madh pas ndërhyrjeve që bëri kjo grua në një klinikë në Turqi

Virale
Kalo në kategori