Thonë se një fotografi flet sa njëmijë fjalë, por në këtë rast mund të thuhet se është videoja ajo që madje flet sa një milion fjalë.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për pamje të marra gjatë vikendit, gjatë një loje hokeji në Pittsburgh.

Në pamjet shihen dy të rinj që bëjnë një selfie, krejt të buzëqeshur. Por në momentin që përfundon “seanca” e fotografive, fytyra e djaloshit sidomos ndryshon tërësisht.

Dhe për këtë është kujdesur një kamerë e cila ka kapur ngjarjen e cila është bërë virale në internet. /Telegrafi/