LAJMI I FUNDIT:

Deri në 70% zbritje në eGjeta.com për Black Friday

Deri në 70% zbritje në eGjeta.com për Black Friday

Blerja online kur koha është e ftohtë por edhe kur jeni pak më përtacë, preferohet më shumë dhe me shumë gjasë produktet nga pothuajse të gjitha sektoret mund t’i përzgjedhni nga shtëpia në eGjeta.com.

Krejt i gjenë në eGjeta.com, e për Black Friday sigurt me zbritje extra. Me një klik të vetëm duke filluar nga produktet e kozmetikës, automobile, biçikleta, velga pune, shtëpiake, fëmijë, librari, sport e veshje të gjitha do të keni mundësi t’i merrni me super çmime.

Si asnjëherë gjatë vitit kjo zbritje që zgjatë nga sot deri me 27 nëntor, për nder të Black Friday, do t’iu lërë pa fjalë.

Duke filluar me 70% zbritje, e cila aplikohet për të gjitha produktet, e blerja për ju nuk do të jetë lodhje por argëtim e qejf.

Pa u stërlodhur e pa pritur në radhë të gjata, ju do të keni mundësi që blerjen me zbritje në eGjeta ta bëni nga telefoni ose laptopi juaj.

Mos hezitoni por nxitoni dhe përfitoni nga super zbritja për Black Friday.

Gjej, kliko dhe blej, me zbritje për Black Friday në eGjeta.com.

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Kosova ka thëngjill me bollëk, por importon nga jashtë

Kosova ka thëngjill me bollëk, por importon nga jashtë

Ekonomi
Punime për siguri në rrjet, KEDS tregon vendet ku do të ketë ndërprerje të rrymës të premten

Punime për siguri në rrjet, KEDS tregon vendet ku do të ketë ndërprerje të rrymës të premten

Ekonomi
Gjermania miraton Projektligjin që lejon ardhjen e 50 mijë punëtorëve në vit nga Ballkani, këto janë lehtësimet për t'u pajisur me vizë

Gjermania miraton Projektligjin që lejon ardhjen e 50 mijë punëtorëve në vit nga Ballkani, këto janë lehtësimet për t'u pajisur me vizë

Botë
WSJ: Ekonomia ruse drejt kolapsit, lufta dobësoi të ardhurat dhe frenoi investimet

WSJ: Ekonomia ruse drejt kolapsit, lufta dobësoi të ardhurat dhe frenoi investimet

Botë
Hoti ironizon me Muratin pas shtrenjtimit të energjisë elektrike: Me rëndësi ministrit po i tepron buxheti

Hoti ironizon me Muratin pas shtrenjtimit të energjisë elektrike: Me rëndësi ministrit po i tepron buxheti

Ekonomi
ZRRE tregon tre faktorët që ndikuan në ngritjen e çmimit të energjisë elektrike

ZRRE tregon tre faktorët që ndikuan në ngritjen e çmimit të energjisë elektrike

Ekonomi
Kalo në kategori