0Shares

Turisti i paemëruar që ishte bërë pjesë e një organizimi tradicional me dema në Terceira të Portugalisë, është lënduar keq.

Derisa ishte duke filmuar me iPad, ai as që është larguar dhe ka qëndruar pranë demit të fuqishëm, transmeton Telegrafi.

Videoja që mund ta shihni më poshtë, e tregon atë duke u goditur dhe hedhur disa herë në ajër.

Nuk bëhet e ditur se çfarë lëndime ka marrë ky njeri, por besohet se ato nuk janë me pasoja për jetën. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)