Të gjithë kemi qenë kaq të hutuar nga ngjyrat kryesore mjaltë, karamel, bionde dhe të artë që parë te vajzat e famshme, kështu harruam se sa mahnitës mund të duket një stilim i flokëve të zeza.

Por, është e ndërlikuar të mos shpërqendrohesh kur Kate Middleton çelë ngjyrën e flokëve të saj kafe me çokollatë me pikat e arta dhe bionde, si një inspirim i grave gjithandej.

Kështu që kur aktorja e “50 Shades of Grey” Dakota Johnson u shfaq me flokët më të errët që kemi parë ndonjëherë mbi të, morri vëmendje të plotë.

Ajo ndau ndryshimin në Instagram, ndërsa njoftoi fansat për një marrëveshje të re.

Reklama

Fotoja që ajo postoi ishte e saj dhe themelueses që pozonin së bashku, por ajo që morri vëmendje të plotë ishte ngjyra e saj e mahnitshme e flokëve. /Telegrafi/

Reklama