LAJMI I FUNDIT:

Burrit në Indi i shpërtheu celulari i 11 eurove që po e mbante në xhepin e këmishës

Burrit në Indi i shpërtheu celulari i 11 eurove që po e mbante në xhepin e këmishës

Një burrit 76-vjeçar në Kerala të Indisë i shpërtheu telefoni i tij celular që po e mbante në xhepin e këmishës.

Reklama

Telefoni celular i 76-vjeçarit shpërtheu spontanisht dhe në video mund të shihet se si i tëri tronditet kur këmisha e tij merr flakë, transmeton Telegrafi.

Gjithçka ndodhi gjatë kohës kur ai po qëndronte në një çajtore në zonën Marottichal, incidenti besohet se ka ndodhur ditë më parë.

Pamjet e incidentit janë bërë virale dhe janë raportuar gjithashtu edhe në kanalet televizive.

Në momentin kur ndodhi kjo, burri po qëndronte ulur në lokal dhe po pinte çaj. Papritur i shpërtheu telefoni dhe e gjithë këmisha i mori flakë.

Fatmirësisht, ai nuk kishte pësuar lëndime.

Burri i kishte thënë policisë se e kishte blerë celularin një vit më parë me një çmim prej 11 eurove dhe ishte një telefon me funksion. Deri më tani, nuk kishte pasur probleme me pajisjen, i tha 76-vjeçari policisë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Babai dhe fëmija po shijonin argëtimin mes veti – por, shikoni reagimin e vogëlushit kur u shfaq nëna

Babai dhe fëmija po shijonin argëtimin mes veti – por, shikoni reagimin e vogëlushit kur u shfaq nëna

Fun
'A është normale kjo?': Nëna e re amerikane mbetet e shtangur kur vajza e saj ngre kokën, ‘bën zhurmë’ dhe fillon të zvarritet

'A është normale kjo?': Nëna e re amerikane mbetet e shtangur kur vajza e saj ngre kokën, ‘bën zhurmë’ dhe fillon të zvarritet

Interesante
Do të çuditeni kur të mësoni për çmimin e këtij hamburgeri në Filadelfia

Do të çuditeni kur të mësoni për çmimin e këtij hamburgeri në Filadelfia

Interesante
A mund ta gjeni pataten që fshihet në mesin e këtyre arinjve?

A mund ta gjeni pataten që fshihet në mesin e këtyre arinjve?

Fun
Gruaja teston aftësitë e bashkëshortit - pamjet janë mbresëlënëse

Gruaja teston aftësitë e bashkëshortit - pamjet janë mbresëlënëse

Fun
“Rashee Sanook” – presidenti amerikan nuk arrin t’ia shqiptojë mirë emrin kryeministrit të ri britanik

“Rashee Sanook” – presidenti amerikan nuk arrin t’ia shqiptojë mirë emrin kryeministrit të ri britanik

Fun
Kalo në kategori