Koleksioni i modës i Kim Kardashian është shumë i madh për çdo dollap.

Në episodin e ri të së enjtes të “The Kardashians” të Hulu-s, manjatja e Skims mori shikuesit brenda arkivit të saj masiv të stilit.

“Mendoj se kam 30 mijë copë”, i tha ylli mikeshës së saj Tracy Romulus ndërsa vizitonte objektin e saj të ruajtjes së mbushur në një përpjekje për të ‘kuptuar’ “epokën e re të modës”.

“Kam shumë gjëra dhe kam pasur kaq shumë epoka të ndryshme të modës… Kështu që dua të shoh se ku kam qenë dhe ku dua të shkoj”, tha ajo.

E gjithë familja Kardashian veshin Dolce & Gabbana në dasmën e Kourtney dhe Travis në Itali E gjithë familja Kardashian veshin Dolce & Gabbana në dasmën e Kourtney dhe Travis në Itali

Pikat kryesore përfshijnë fustanin e shkurtër të bardhë Gucci që Kardashian veshi natën e Vitit të Ri 2011 në Las Vegas pas ndarjes së saj nga Kris Humphries, kur tha se ishte “më e dobët se kurrë”.

Më pas Kardashian përdor kujtesën e saj të modës fotografike për të kujtuar fustanin e bardhë me një shpatull që veshi me grim të kaltër në “Emmys” e saj të parë në vitin 2009.

"Kam sulme paniku": Kim Kardashian pranon krizën e identitetit të modës pasi Kanye West deklaroi se karriera e saj ka 'mbaruar' dhe e krahasoi me Marge Simpson "Kam sulme paniku": Kim Kardashian pranon krizën e identitetit të modës pasi Kanye West deklaroi se karriera e saj ka 'mbaruar' dhe e krahasoi me Marge Simpson

Në fillim të këtij sezoni, Kardashian tha se ajo po përjetonte “sulme paniku” pa ish-in Kanye West si stilist të saj; Reperi e veshi bukuroshen brune gjatë dekadës së tyre si çift dhe ishte truri pas shumë prej veshjeve të saj ikonike.

Ndërsa po kalonte veshjet, Tracy i kujtoi Kim-it kohën kur Kanye me sa duket pastroi dollapin e saj dhe zëvendësoi gjithçka në të.

Të gjitha rastet kur vajzat e familjes Kardashian janë dukur ndryshe nga Instagrami në krahasim me jetën reale Të gjitha rastet kur vajzat e familjes Kardashian janë dukur ndryshe nga Instagrami në krahasim me jetën reale

“Kam harruar se edhe unë mund të marr vendime”, tha ajo për pavarësinë e saj të sapo-gjetur. 

Disa nga pamjet e saj të kohëve të fundit nuk i kanë zgjedhur së bashku me West – si një fustan lëkure dhe doreza Fendi x Skims, të cilat ai i krahasoi me veshjen e personazhit Marge Simpson.

Kim Kardashian nuk mundi të mbyllte fustanin e Marilyn Monroe në Met Gala dhe u detyrua ta linte të hapur në të pasmet e saj Kim Kardashian nuk mundi të mbyllte fustanin e Marilyn Monroe në Met Gala dhe u detyrua ta linte të hapur në të pasmet e saj

Kim pranoi se nuk ishte e sigurt se cili duhet të ishte stili i saj i ri. “Gjithmonë e kam pasur Kanye-n si këtë patericë për të më mësuar shumë për modën”, tha ajo. /Telegrafi/