LAJMI I FUNDIT:

Braziliania e cila u martua me ‘kukullën prej lecke’ pretendon se “djali i tyre është kidnapuar dhe po mbahet peng”

Braziliania e cila u martua me ‘kukullën prej lecke’ pretendon se “djali i tyre është kidnapuar dhe po mbahet peng”

Një grua braziliane e cila ra në dashuri me një kukull prej lecke, ka mbetur e “shkatërruar” pasi pretendon se “djali” i tyre ishte rrëmbyer.

Reklama

Meirivone Rocha Moraes kishte rënë kokë e këmbë në dashuri me një lodër kukull të quajtur Marcelo.

Kukulla ishte punuar dhe dhuruar nga nëna e saj pasi ajo ankohej se kishte mbetur beqare dhe nuk kishte askënd me të cilin mund të vallëzonte.

Vetëm 8 muaj pasi Meirivone ishte takuar me kukullën, çifti vuri kurorën në një ceremoni “të bukur” martesore para 250 të pranishmëve me 18 dhjetor të vitit 2021, raporton Mirror, përcjell Telegrafi.

Meirivone and Marcelo

Dhe tani gruaja 37-vjeçare nga Brazili po pretendon se “foshnja e tyre Marcelinho” është kidnapuar dhe po mbahet peng nga rrëmbyesit e tij të cilët po kërkojnë pagesë prej 182 eurove (161 funteve) për lirimin e tij.

Meirivone

Nëna e shqetësuar tha: “Kjo është e tepërt. Jam e tmerruar. Një pjesë e imja është shumë e shqetësuar dhe ka frikë se do ta djegin atë. Nuk mund të fle,…”. /Telegrafi/

Rag doll

Rag doll mum


Në trend Fun

Më shumë
Babai zbuloi arsyen pse shkon në tualetin e femrave me të bijën, pati reagime të ndryshme nga njerëzit

Babai zbuloi arsyen pse shkon në tualetin e femrave me të bijën, pati reagime të ndryshme nga njerëzit

Interesante
Gjermanët llogaritën se sa kushton rritja e një fëmijë deri në moshën 18 vjeçare

Gjermanët llogaritën se sa kushton rritja e një fëmijë deri në moshën 18 vjeçare

Interesante
Iluzion optik, në mesin e qindra “zeal” a mund ta gjeni fjalën “seal”?

Iluzion optik, në mesin e qindra “zeal” a mund ta gjeni fjalën “seal”?

Interesante
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Gjarpri kishte ngecur në rrjetë, një burrë arriti t'ia shpëtojë jetën

Gjarpri kishte ngecur në rrjetë, një burrë arriti t'ia shpëtojë jetën

Fun
Skenë e çuditshme në shkollë, shikoni sesi mësuesja e shpjegon mësimin

Skenë e çuditshme në shkollë, shikoni sesi mësuesja e shpjegon mësimin

Fun
Kalo në kategori