LAJMI I FUNDIT:

Brad Pitt: Është rraskapitëse të ndjekësh trendët! Ndërsa plakeni, rehatia është më e rëndësishme!

Brad Pitt: Është rraskapitëse të ndjekësh trendët! Ndërsa plakeni, rehatia është më e rëndësishme!

Ndërsa ai është i rregulluar gjithmonë në tapetin e kuq me një kostum të përsosur, aktori i Hollywoodit Brad Pitt (57), preferon një stil të relaksuar të veshjes

Reklama

Në një intervistë për revistën “Esquire”, Brad Pitt pranoi se nuk është i ngarkuar me modën dhe se stilin e tij të veshjes nuk mund ta quajë stil, transmeton Telegrafi.

“Më pëlqejnë veshjet njëngjyrëshe, por që ato të mos duken si uniformë. Më pëlqen thjeshtësia. Më pëlqejnë detajet e qepura, mënyra sesi i ndien rrobat. Kjo është e vetmja gjë që ka rëndësi për mua”, thotë aktori.

Brad Pitt pranon se i pëlqen të investojë në materiale luksoze dhe se nuk është i interesuar për veshjet që bien në sy dhe ato që janë në trend.

Aktori thotë se komoditeti është më i rëndësishmi për të.

“Më pëlqen ndjenja e fotoaparatit “Lecia” ose mënyra se si ndihet ora. Nuk dua të dukem mendjemadh, por nëse afrohesh, vëreje. Më pëlqen se si e ndieni astarin e kostumit. Detaje të tilla janë të rëndësishme për mua. Është shumë rraskapitëse të ndjekësh trendët. Dhe nuk mund t’i duroj tabelat e reklamave; Unë thjesht nuk dua të jem një tabelë reklamash”, thotë aktori.

“Ndërsa plakeni, nuk jeni në humor të mirë, ndërsa rehatia bëhet më e rëndësishme për ju. Mendoj se ky është shpjegimi”, përfundoi aktori.

/Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Tri zakone të çuditshme në Afrikë që praktikohen edhe sot: Pse tezja e nuses duhet ta kalojë natën me dhëndrin?

Tri zakone të çuditshme në Afrikë që praktikohen edhe sot: Pse tezja e nuses duhet ta kalojë natën me dhëndrin?

Lifestyle
Nuk do të shihni më miza të bezdisshme: Hiqni qafe duke përdorur vetëm një artikull ushqimor që e përdorni çdo ditë

Nuk do të shihni më miza të bezdisshme: Hiqni qafe duke përdorur vetëm një artikull ushqimor që e përdorni çdo ditë

Bëje vet
Shenjat e Zodiakut që përshtaten seksualisht më së shumti me njëra-tjetrën

Shenjat e Zodiakut që përshtaten seksualisht më së shumti me njëra-tjetrën

Lifestyle
Horoskopi për muajin qershor 2023

Horoskopi për muajin qershor 2023

Astrologji
Nëse dëshironi të hiqni qafe kërmijtë në kopsht, bëni kafe për ta

Nëse dëshironi të hiqni qafe kërmijtë në kopsht, bëni kafe për ta

Kopshtaria
Biondinat apo zeshkanet, cilat janë më të suksesshme në punë?

Biondinat apo zeshkanet, cilat janë më të suksesshme në punë?

Lifestyle
Kalo në kategori