0Shares

Kohë më parë, BMW ka konfirmuar se do të rikthejë modelin 8-Series me të gjitha pjesët e reja, por pa bërë të ditura detajet.

Por, reporterët që merren me vetura të reja, e kanë parë këtë model teksa testohej në pistën e Nurburgring të Gjermanisë.

Bazuar në zhurmën që lëshon, njohësit e makinave konsiderojnë se është shumë i fuqishëm dhe që pritet të arrijë shpejtësi të lartë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)