LAJMI I FUNDIT:

Blej me zbritje krejt javën jo veç fundjavën për Black Friday në Lutian Home

Blej me zbritje krejt javën jo veç fundjavën për Black Friday në Lutian Home

E premtja që keni pritur për një kohë të gjatë po vjen me shumë surpriza, oferta e zbritje pa fund, e ju do të keni mundësi të përfitoni edhe nga artikujt e sanitarisë dhe qeramikës.

Me qeramikën dhe sanitarinë më moderne që mund të keni parë ndonjëherë, Lutian Home për nder të Black Friday po ofron zbritje për tërë javën e jo vetëm fundjavën, në të gjithë artikujt në showroom.

Pllaka prej dizajneve,modeleve dhe ngjyrave të ndryshme për interierin e shtëpisë tuaj e ju do të keni mundësi jo vetëm zbritjeje por edhe pagesë me 12 këste, pa bankë dhe pa interes.

Lutian Home gjeni inspirimin për ndryshimet në ambientin ku jetoni, sepse ndryshimet përsosen në detaje, një gamë jashtëzakonisht të gjerë të produkteve mos ngurroni të vizitoni showroom-in në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

Me koleksione inovative që bëjnë ndërthurje të jashtëzakonshme të modernes dhe klasikes i përshtatet seclës shije, secilit person dhe secilës familje.

Black Friday për një javë e jo vetëm fundjavë në Lutian Home.

 

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Lutian Home

Nr.tel: 046 123 900

Artikull i sponzorizuar