LAJMI I FUNDIT:

Blej lirë dhe super kualitet në top brendet CCC dhe MINISO – ekskluzivisht në Gorenje Department Store

Blej lirë dhe super kualitet në top brendet CCC dhe MINISO – ekskluzivisht në Gorenje Department Store

Gorenje Department Store në Prishtinë ka bërë ri-dizajnim të Qendrës ku në hapësirën e saj ka shtuar edhe 2 top brendet me renome botërore Miniso dhe CCC.

Të dy këto brende luajnë rol të rëndësishëm në trendin botëror me produktet që ofrojnë. Fuqia jonë qëndron në produkte me cilësi të lartë dhe çmime të përballueshme.

MINISO

Në gjithë botën MINISO gjithmonë ka ditur të sjell produkte tejet kualitative me një çmim të ulët, pasi synimi i kompanisë ka qenë që të punojë në zhvillimin e artikujve të cilët lehtësojnë përditshmërinë dhe çdokush e gjen veten në artikuj që ofrohen. MINISO është promovues botëror i “produkteve intelegjente për konsumator” të cilat plotësojnë nevojat dhe dëshirat e klientëve.

MINISO përfshinë produkte të ndryshme si: artikuj për shtëpi, kozmetikë, aksesorë, elektronikë, lodra dhe shumë tjera…

CCC

CCC është brend me renome evropiane që njihet për cilësinë e lartë të produkteve. Duke përfshirë këpucë, patika, sandale për fëmijë,femra dhe meshkuj. Gjithashtu ka edhe aksesorë si çanta dhe artikuj të ndryshëm për mirëmbajtjen e këpucëve .

CCC gjendet në plot 22 shtete me afro një mijë dyqane në Poloni, Sllovaki, Hungari, Çeki, Austri, Slloveni, Gjermani e shumë shtete të tjera si dhe në Zvicër nën brendet Vogele Shoes, Bingo dhe Max.

Brendet që mund t’i gjeni nën ombrellën e CCC me kualitet botëror janë Reebok, Adidas, Converse, Puma, Sprandi, Lasocki e të tjera.

artikull i sponsorizuar

Artikull i sponzorizuar