Janë thyer të gjitha rekordet e regjistrimeve tek Black Friday Kosova.

Mijëra konsumatorë janë regjistruar për të rezervuar zbritjet e mëdha të Black Friday. Pasi vitin e kaluar, shumë nga konsumatorët kanë mbetur pa sasi që në ditën e parë, këtë vit të gjithë po rezervojnë produktet e tyre në sasitë e limituara.

Regjistrohuni edhe ju KËTU, për t’u njoftuar të parët rreth zbritjeve deri në -70% në produktet më cilësore në vend nga TopShop. Rezervoni ato, sepse kërkesa është jashtzakonisht e madhe e sasitë janë të limituara.

Nga data 29 Nëntor deri me 2 Dhjetor, ju keni mundësi të bëni blerjet më ekskluzive të vitit, me çmimet më të ulëta ndonjëherë në të gjitha produktet: Top Shop, Dormeo, Delimano, Walkmaxx, Rovus dhe Wellneo.

A jeni gati për një BLACK FRIDAY përplot RISI?! Një Black Friday ndryshe, që ofron:

• EDICIONE SPECIALE të produkteve
• ZBRITJET me të MËDHA të vitit
• Mundësi blerje online
• Mundësi blerje me këste
• Mundësi blerje në mbi 13 dyqane në mbarë Kosovën,

…si dhe BESUESHMËRINË dhe dedikimin e pakushtëzuar gjatë çdo eksperience të blerjes.

Zbritjet më të MËDHA të vitit, deri në -70%, do të mund t’i përfitoni në:

• Dyshek Dormeo | Edicion Special, ekskluzivisht për Black Friday

• Produktet BESTSELLER nga Delimano | Çmimet më të lira, për herë të parë

• Seti i enëve Adriano, me çmim SPECIAL

• BESTSELLER nga Rovus | Kurseni shuma të mëdha parash përmes ofertave në produktet më inovative për pastrim

• Zgjedhni produktet më cilësore dhe më të kërkuara në vend për fitness nga Wellneo

Përplot kategori të tjera të produkteve, me zbritje që nuk i keni pritur. Mos harroni, nga datat 29 Nëntor deri me 2 Dhjetor, vizitoni faqen blackfriday-ks.com ose dyqanet tona Top Shop dhe Dormeo Home në mbarë Kosovën.

Artikull i sponsoruar