LAJMI I FUNDIT:

Black Friday? Jo jo, Black November në Gorenje Department Store!

Black Friday? Jo jo, Black November në Gorenje Department Store!

Black Friday? Jo jo, BLACK NOVEMBER në GORENJE DEPARTMENT STORE!

Tradita vazhdon duke ua bërë blerjet sa më të lehta ndaq n’dyqan e ndaq edhe online!

Muaji i shumë pritur i vitit tani ka filluar në GORENJE DEPARTMENT STORE Jo vetëm një ditë, por i gjithë nëntori do të jetë me shumë oferta me ekstra zbritje në të gjitha dyqanet e GDS duke përfshirë të gjitha brendet si: GORENJE, HISENSE, POLAND MOBILJE, OVS, CCC, MINISO e shumë brende të tjera.

Por mos harroni, që tani ne jemi prezent në 20 lokacione/qytete të ndryshme anembanë Kosovës, gjithmonë e më afër jush!

Por miq kjo nuk është e gjitha!

Ne kemi menduar edhe për Gencin i cili nuk ka kohë pasi që është në punë.

Genci mund ti gjej këto oferta me super ekstra zbritje ku mund të bëj blerje përmes platformës online në www.75-mall.com përveç veshmbathjeve (Ovs & CCC).

Por çka mund të blej Zana me 100€ për Black November? Realisht mund të blej shumëçka!

Gorenje Department Store për vetëm 100€ Zana mund të blej të gjitha produktet si në foton më poshtë:

Na vizitoni në dyqanet tona për BLACK NOVEMBER dhe përfitoni nga Super Ofertat!

Ju mirëpresim, Gorenje Department Store!

Artikull i sponzorizuar