LAJMI I FUNDIT:

Bestytnia te kosovarët, ja sa besojnë në magji (Video)

Bestytnia te kosovarët, ja sa besojnë në magji (Video)

Halli i saj sipas familjarëve, ishte i madh. Ajo ishte pushtuar nga djalli dhe madje i kishte sulmuar fizikisht anëtarët e familjes.

Pak ujë, një prekje dhe një ritual me zjarr, bëri që ajo u kthye në veti.


Ky ishte veç një rast i këtij lloji, tjetrën e sollën të lidhur me litar makinash.

Të njëjtët gjëra që iu bënë të parës vajzë iu bënë edhe te dytës e edhe tek kjo sikur funksionoi.

E tjetra që erdhi, sipas kësaj videoje u këndell nga ajo që i ofroi Hysni Peqani -Burdushi.

Në fakt këto sipas tij janë vetëm disa raste që i besuan Burdushit, pasi këtu vijnë qifte, të sëmurë, të pakënaqur me mundësitë financiare e të tjerë.

E vetëm çifte janë mbi 6,000 që kanë vizituar këtë vend, me qëllim bashkimin e që t’u shkojë mbarë lidhja.

Me disa nga personat që kanë qenë tek kjo ordinancë,  Klan Kosova ka provuar që të flasë, por të njëjtit nuk kanë dashur që të dalin para kamerës.

Në trend Lajme

Më shumë
Prishtina pajiset me 100 biçikleta, por kryeqyteti ende nuk ka nisur me krijimin e stacioneve se ku do të vendosen

Prishtina pajiset me 100 biçikleta, por kryeqyteti ende nuk ka nisur me krijimin e stacioneve se ku do të vendosen

Lajme
Mbushte pishinën nga gypi ilegal, shkyçet një shtëpi nga shërbimet e ujësjellësit

Mbushte pishinën nga gypi ilegal, shkyçet një shtëpi nga shërbimet e ujësjellësit

Lajme
Aksidenti tragjik me tre të vdekur në Venecia, dy nga viktimat janë shqiptarë

Aksidenti tragjik me tre të vdekur në Venecia, dy nga viktimat janë shqiptarë

Lajme
Tahiri: Mashtrimi i qeverisë me pagat në sektorin publik vazhdon të dekonspirohet

Tahiri: Mashtrimi i qeverisë me pagat në sektorin publik vazhdon të dekonspirohet

Lajme

"Masakra e Mejës", prokurorja Hajdari: Në aktakuzë janë 53 persona, vranë 370 civilë dhe tentuan të fshehin krimet në Serbi

Lajme
Arratiset nga burgu italian ‘mbreti’ shqiptar i drogës, Dorian Petoku, pjesë e grupit “Diabolik”

Arratiset nga burgu italian ‘mbreti’ shqiptar i drogës, Dorian Petoku, pjesë e grupit “Diabolik”

Lajme
Kalo në kategori