0Shares

Deri tash është parë gjatë fazës së testimit me shtresat për kamuflazh, ndërsa dihet se do t’i ketë shtatë ulëse,

Kjo BMW do të lansohet në Frankfurt Motor Show gjatë muajit shtator, transmeton Telegrafi.

Nuk dihet fuqia që ka, por pritet të jetë shumë komode për familje, si dhe të ofrojë lehtësi të mëdha teknologjike.

E tëra që dihet është se do të dalë në treg pas dy vitesh. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)