LAJMI I FUNDIT:

“Babai i vitit”! (Video)

“Babai i vitit”! (Video)

Një baba si ky nuk keni parë asnjëherë. Një video humoristike po qarkullon në rrjetet sociale dhe tregon një djalë të vogël me një makinë, i cili transporton në karrocerinë e saj, të atin e ulur në një karrige.

Video është xhiruar në Britani dhe dëshmitari i cili ka realizuar xhirimin, është habitur kur ka parë skenën kur babai dhe i biri po largohen nga një bar në West Sussex.

“Pasi e hodha videon në Facebook, shumë nga komentuesit menduan se babai ishte aq i dehur sa nuk shkonte dot në shtëpi dhe i biri kishte vajtur për ta marrë”, thotë ai.


Por, e vërteta është ndryshe, pasi që ky baba ka në dorë një telekomandë me të cilën drejton makinën e të birit, ndërsa ky i fundit ndihet krenar sepse tashmë është ai që mund t’i bëjë xhiro babait të tij me makinë.

Në trend Fun

Më shumë
Kur ta shikoni këtë imazh, do të shkriheni së qeshuri - shikoni se ku ka gjetur hije kjo grua

Kur ta shikoni këtë imazh, do të shkriheni së qeshuri - shikoni se ku ka gjetur hije kjo grua

Fun
Tentoi ta përshkonte ngushticën e Mesinës duke ecur në litar, gjërat nuk i shkuan sipas planit

Tentoi ta përshkonte ngushticën e Mesinës duke ecur në litar, gjërat nuk i shkuan sipas planit

Interesante
Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt”

Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt”

Interesante
Mërgimtari nga Kosova e harroi djalin në një pompë benzini në Kroaci, nuk e kuptoi deri në Slloveni - bëhet virale historia e tij

Mërgimtari nga Kosova e harroi djalin në një pompë benzini në Kroaci, nuk e kuptoi deri në Slloveni - bëhet virale historia e tij

Virale
Moment i rrallë i jetës së egër: Hiena i dorëzohet luaneshave

Moment i rrallë i jetës së egër: Hiena i dorëzohet luaneshave

Interesante
Ishte dashur të merrnin shumë urime, por vërshuan komentet negative

Ishte dashur të merrnin shumë urime, por vërshuan komentet negative

Fun
Kalo në kategori