LAJMI I FUNDIT:

Autoritetet në Indi shpëtojnë elefantin që u bllokua në pus

Autoritetet në Indi shpëtojnë elefantin që u bllokua në pus

Shpëtuesit e kafshëve në Indi përdorën një ekskavator për të shpëtuar një elefant të vogël që u bllokua në një pus.

Reklama

Një ekip zyrtarësh lokalë të pyjeve dhe zjarrfikësve iu përgjigjën rastit në Gundla Palle, Andhra Pradesh, pasi vendasit raportuan se elefanti i vogël kishte rënë në pus të hënën në mbrëmje, transmeton Telegrafi.

Shpëtuesit përdorën një ekskavator për të thyer një mur të pusit dhe për të krijuar një shteg që elefanti të kalonte.

Elefanti u kthye në natyrë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Fun
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Fun
Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Interesante
Askush nuk e pret posterin si ky qen

Askush nuk e pret posterin si ky qen

Fun
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Kalo në kategori