LAJMI I FUNDIT:

Ashensori ia këputi këmbën një gruaje teksa po ngjitej lart (Video)

Ashensori ia këputi këmbën një gruaje teksa po ngjitej lart (Video)

Banorja e një ndërtese në Shangai të Kinës, ka mbetur pa një këmbë, pasi i është këputur nga ashensori.

Derisa po lëvizte duke shikuar në telefon, asaj i mbeti këmba ndërmjet dyerve teksa struktura nisi të ngjitej lart, transmeton Telegrafi.


Së bashku me të ishte edhe një tjetër, e cila nuk u përfshi në aksident, por as nuk mundi të ndihmonte.

Zyrtarë të sigurisë ia kanë lënë fajin viktimës, me pretekstin se shikonte në telefon dhe nuk pa që ashensori nuk ishte në rregull.

Mbrojtësit e rendit kanë nisur hetime rreth rastit, ndërsa ajo është liruar nga spitali, ku nuk është arritur t’i shpëtohet këmba. /Telegrafi/

https://youtu.be/Uff6CLdeaQM

Në trend Botë

Më shumë
Njësia speciale e ushtrisë ukrainase sulmon istikamet e rusëve – eliminojnë 11 ushtarë të Putinit dhe tre tjerë i zënë rob lufte

Njësia speciale e ushtrisë ukrainase sulmon istikamet e rusëve – eliminojnë 11 ushtarë të Putinit dhe tre tjerë i zënë rob lufte

Evropa
Ukrainasit pretendojnë se Rusia ka pësuar humbjen më të madhe artilerike që nga fillimi i luftës

Ukrainasit pretendojnë se Rusia ka pësuar humbjen më të madhe artilerike që nga fillimi i luftës

Evropa
Ka vdekur stjuardesa me përvojën më të gjatë të punës në botë - ajo u shërbeu mysafirëve në aeroplan për gati 67 vjet

Ka vdekur stjuardesa me përvojën më të gjatë të punës në botë - ajo u shërbeu mysafirëve në aeroplan për gati 67 vjet

Amerika
Spiunim, frikësim e shpifje ndaj prokurorëve - ekspozohet 'lufta' nëntëvjeçare e Izraelit kundër Gjykatës së Hagës

Spiunim, frikësim e shpifje ndaj prokurorëve - ekspozohet 'lufta' nëntëvjeçare e Izraelit kundër Gjykatës së Hagës

Azia
Dronët ukrainas shkatërrojnë një nga një tanket ruse në një pritë të organizuar

Dronët ukrainas shkatërrojnë një nga një tanket ruse në një pritë të organizuar

Evropa
‘Tmerr’ në varrezat e Zagrebit, vizitorët gjejnë 15 varre të hapura

‘Tmerr’ në varrezat e Zagrebit, vizitorët gjejnë 15 varre të hapura

Kroacia
Kalo në kategori